WIF Coin ve Bu 5 Altcoin’den Listeleme Dahil Sıcak Haberler Var!

Coinbase International, Cosmos ağına dYdX desteği ekleyecek. Binance, Vanary (VANRY)’yi vadelide listeleyeceğini duyurdu. WIF Coin topluluğu, reklamlar için 670.000 dolar topladı. Yala, Bitcoin teminat protokolü olan Babylon ile entegrasyonunu duyurdu. ArbOS Atlas yükseltmesi tüm Arbitrum Blockchain’lerde 14 Mart’ta gerçekleşecek. Ethereum main-net’te Dencun yükseltmesini hayata geçirdi. İşte detaylar…

WIF Coin ve 5 altcoin’den haberler var…

Coinbase International DYDX’i listeleyecek

Coinbase International, 14 Mart’ta yaptığı resmi bir duyuruya göre Cosmos ağına dYdX desteği ekleyecek. COSMOSDYDX-USDC transferlerinin ve işlemlerinin etkinleştirilmesine ilişkin en son bilgiler önümüzdeki haftalarda sağlanacak.

Binance, NVIDIA ortaklığıyla patlayan VANRY’si vadelide listeleyecek

Dünyanın en büyük kripto borsası Binance, Vanary (VANRY)’yi vadelide listeleyeceğini duyurdu. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Vanry, teknoloji devi NVIDIA ortaklığıyla gündemi sarstı. Token fiyatı duyurunun ardından sert yükseliş gördü. Binance, VANRY’yi spot işlemlerde listeye eklemişti. Son bir gelişmede, vadeli işlemlerde listeleme kararını açıkladı. Bu bağlamda borsa şu açıklamayı yaptı:

Vadeli işlemlerde sunulan alım satım seçenekleri listesini genişletmek ve kullanıcıların alım satım deneyimini geliştirmek için Binance, 13.03.2024 TSİ: 20:30’da 50X kadar kaldıraçla USDⓈ-M VANRY Sürekli Sözleşmesini başlatacak.

WIF Coin topluluğu, reklamların sergilenmesi için 670.000 dolar topladı

dogwifhat (WIF Coin) topluluğunun “sphere wif hat” planı, 650.000 dolarlık hedefin 672.347 dolarına ulaşarak yeterli fonu başarıyla topladı. Toplanan miktar, Amerika Birleşik Devletleri’nin Las Vegas kentindeki yeni simge bina MSG Sphere’de (devasa bir LED mekan) reklam için kullanılacak. MSG Sphere, Las Vegas, Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan küresel bir mekan. Las Vegas tarihinin en pahalı simgesel binası ve dünyanın en büyük küresel sürükleyici deneyim merkezi.

Bir balina 1,462 milyon WIF Coin için 21.446 SOL takas etti

Lookonchain’in bildirdiğine göre, bir balina adresi kısa süre önce 540.000 WIF satın almak için 8.223 SOL (yaklaşık 1,26 milyon dolar) harcadı. Aynı adres dün Kraken’den 13.223 SOL (yaklaşık 2,02 milyon dolar) çekmişti. Son durumda ortalama 2,19 dolar fiyattan toplam 921.272 WIF Coin satın aldı. Bu bağlamda Lookonchain, şu paylaşımı yaptı:

WIF fiyatı bugün yine %31 yükseldi ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı! Bir balina 4 saat önce tek bir işlemde 540.837 WIF satın almak için 8.223,78 SOL (1,26 milyon dolar) harcadı! Dün Kraken’den 13.223 SOL (2,02 milyon dolar) çekti ve ortalama 2,19 dolar fiyattan toplam 921.272 WIF satın aldı.

Yala, Babylon ile entegrasyonunu duyurdu

Bitcoin için modüler ve programlanabilir bir katman projesi olan Yala, Bitcoin teminatının genişlemesini ve yeniliğini ortaklaşa teşvik etmek için bir Bitcoin teminat protokolü olan Babylon ile entegrasyonunu duyurdu. Bu entegrasyon sayesinde, Yala’nın kullanıcıları Babylon’un teminatına Bitcoin veya Yala’nın platformundaki yazıtlar gibi çeşitli UTXO varlıkları ile katılabilirler. Bu işbirliği, Yala’nın kullanıcılarına daha yüksek potansiyel getiri sağlayacak. Ayrıca, Babylon’un teminat hizmetlerini daha geniş bir kullanım alanı yelpazesine genişletecek. Böylece, işbirliği içinde daha yenilikçi ve kapsayıcı bir Bitcoin DeFi ekosistemi yaratacak.

Arbitrum, ArbOS Atlas yükseltmesine hazırlanıyor

Arbitrum sosyal medya hesabı, Dencun yükseltmesinin Ethereum ana ağında başarılı bir şekilde dağıtıldığını ve L2 ölçeklenebilirliğini desteklemede önemli bir kilometre taşını işaret ettiğini bildirdi. Yükseltmenin sistem performansını büyük ölçüde artırması bekleniyor. Ardından, ArbOS Atlas yükseltmesinin tüm Arbitrum Blockchain’lerde 14 Mart’ta gerçekleşeceğini belirtti. Bu yükseltme, Blob işlemlerini ve EIP-4844 fiyatlandırma değişikliklerini getirecek. Bu değişiklikler, yükseltmeden sonraki bir ila iki saat içinde belirginleşecek. Buna ek olarak, 18 Mart’tan itibaren Arbitrum One ek ücret indirimleri uygulayacak.

Ethereum Dencun yükseltmesi main-net’te yayında

Ethereum main-net blok yüksekliği Dencun yükseltmesi için planlanan çağa ulaştı (269568). “Dencun” yükseltme adı, Ethereum yürütme istemcisi Cancun yükseltmesi ve fikir birliği istemcisi Deneb yükseltmesinin bir kombinasyonu. Yükseltmenin temel amacı, Katman 2 ağının ölçeklenebilirliğini ve modülerliğini geliştirmek. Böylece, Ethereum ağının güvenlik özelliklerini geliştirmek ve genel kullanılabilirliği artırmak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x